O službě YT Engineering Service (YTES)

YT Engineering Service (YTES) je oficiálním distributorem a dovozcem ESTIC (ESTIC CORPORATION) a ENDO KOGYO (ENDO KOGYO CO., LTD.) do střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko, Maďarsko).


YT Engineering Service je registrována u kolektivních systémů REMA Systém, a.s. (09500/23-ECZ) a REMA Battery, s.r.o. (www.rema.cloud)
YT Engineering Service logo

Pro maximální spokojenost zákazníka nabízíme;


ESTIC logo

ESTIC je výrobcem elektrického nářadí, průmyslových robotů a automatických montážních linek s globálními akciemi. Hlavními produkty jsou servošroubováky, Ruční šroubovák, servo lis a automatizační zařízení.

Díky jedinečnému pulznímu řízení se ruční nářadí, které dosahuje vysoké přesnosti utahování a snížené reakční síly, podílí na utahovacích pracích ve Spojených státech a dalších zemích po celém světě.


ESTIC logo

ENDO KOGYO CO., LTD. je výrobcem průmyslových strojů a zařízení.
Pro zařízení pro manipulaci s nákladem vyvíjíme produkty, které aplikují pružinovou technologii s cílem úspory práce a bezmocná manipulace s nákladem a přepravní práce.

V současné době se pružinové vyvažovačky používají k zavěšení svářeček, nástrojů a přípravků v automobilkách ve více než 30 zemích po celém světě.